Karnawał

Karnawał 2018

KARNAWAŁ

Black & White Party

w

Cafe & Restaurante D’Arte

Karnawał w Ciechanowie

Ostatki już 10 lutego 2018 Sobota

Bawimy się od 20:00 do 2:30

Tego wieczoru królować będą dwa przewodnie kolory, biały i czarny. Nasza restauracja zmieni się nie do poznania. Ty również zaszalej i przyjdź oryginalnie ubrany w kolorach,  które nigdy nie wychodzą z mody.  Muzyka puszczana przez naszego Dj-a, a zarazem wodzireja poruszy do tańca wszystkich gości tego wieczoru. Nie zabraknie czarnych kawałków ze światowych list przebojów, jak również polskiej muzyki tanecznej. Specjalnie na ten wieczór szef kuchni przygotuje potrawy, które zostaną zapamiętane na długo jako coś niebanalnego i nieziemsko obłędnego w smaku. Cztery dania ciepłe, przystawki, bufet słodki, napoje to wszystko jedyne 140 zł/ osoba

Już dziś zbierz najbliższych przyjaciół i zarezerwuj stolik w naszej restauracji.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 23 672 92 81

ZNAJDŹ NAS NA – Facebooku 

Dancing w Ciechanowie

Dancing w Ciechanowie

Dancing w Ciechanowie – Restauracja D’arte

Dancing w Ciechanowie

Już niedługo bo 14 października 2017 r. zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy na Dancing organizowany w Restauracji D’arte HOTELU BARON w Ciechanowie .

Oprawą artystyczną zajmie się zespół POKER .  Impreza potrwa od 20.00 do 2.00 . Wstęp 20zł /os . Ilość miejsc ograniczona – zadzwoń i zamów stolik.
tel.  23-6728286
Zapraszamy zespół  Restauracji D’arte HOTELU BARON

Sala weselna w Ciechanowie

Sala weselna w Ciechanowie – Restauracja D’arte

Sala weselna w Ciechanowie – Restauracja D’arte – Restauracja Hotelu Baron

sala weselna w Ciechanowie sala weselna w Ciechanowie sala weselna w Ciechanowie 

Sala Weselna  Hotelu Baron w Ciechanowie

Restauracja DARTE to również sala do organizacji wesel . Co nas wyróżnia spośród innych sal. Jakość za rozsądna cenę, umiejętność dopasowania menu do Gości weselnych, przygotowanie  wesela bez angażowania całej rodziny i czasu Państwa Młodych. Do dyspozycji Gości jest 130 miejsc siedzących w restauracji oraz miejsce do Tańca. Sale są klimatyzowane i wyposażone w szatnię oraz toalety. W naszej restauracji DARTE pracują sami profesjonaliści – artyści począwszy od menadżerów po kucharzy i kelnerów. Przygotujemy menu szyte na miarę Państwa potrzeb. Zadbamy o słodkości i napoje. Nie boimy się wyzwań i trudnych Gości. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i z uśmiechem na twarzy próbujemy je spełnić. Nie obiecujemy lecz robimy . Gości z daleka zapraszamy do Naszego hotelu Baron by po weselu mogli odpocząć a rano zjeść sycące śniadanie i ruszyć w drogę. Jeśli  w Waszych rodzinach jest tradycja organizacji Poprawin to zapraszamy w plener do Lavender Place lub do naszej sali Kryształowej gdzie w gronie najbliższych spędzicie miło czas a my zatroszczymy się o smaczny, zdrowy i świeży posiłek. W menu weselnym może znaleźć się wiele mięs jak i dań Vegetarianski. Przystawki są zróżnicowane a desery robione przez spec cukierników.

Znajdź nas na FB

Zobacz ofertę – Hotelu Baron

Wesele w plenerze – Ciechanów – Lavender Place

Sala szkoleniowa w Ciechanowie

Sala szkoleniowa w Ciechanowie

Sala szkoleniowa w Ciechanowie do wynajęcia z kompletnym wyposażeniem.

Sala szkoleniowa w Ciechanowie do wynajęcia z kompletnym wyposażeniem. Sala szkoleniowa w Ciechanowie do wynajęcia z kompletnym wyposażeniem. Sala szkoleniowa w Ciechanowie do wynajęcia z kompletnym wyposażeniem.

Szkolenia w Ciechanowie

Sala szkoleniowo – konferencyjna

Restauracja hotelu baron w Ciechanowie posiada w pełni wyposażone sale szkoleniowo – konferencyjne. Sale mieszczą 60 i 90 osób w ustawieniu kinowym. Wyposażone są w klimatyzację. Do dyspozycji Gości są rzutniki, laptopy, tablice suchościeralne, flipcharty  oraz nagłośnienie. Istnieje możliwość domówienia sprzętu symultanicznego oraz do przeprowadzenie wideokonferencji. W całym obiekcie dla Naszych Gości działa bezpłatny Internet. Dla wygody Gości, możemy przygotować” przerwy kawowe ” podstawowe jak i rozbudowane o kanapeczki czy domowe ciasto.  Jeśli szkolenie lub konferencja jest dłuższa to w Naszej restauracji D’arte możemy przygotować lunch oraz uroczysta kolację.

Kontakt restauracja w Ciechanowie – D’arte

Kontakt restauracja w Ciechanowie – D’arte

Kontakt restauracja w Ciechanowie - D'arte

Restauracja Hotelu ” Baron ”

Cafe&restaurante D’arte

Ciechanów ul. Śląska 11

tel. + 48 23 672 82 86

Znajdź nas na FB

Catering w Ciechanowie

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
D'arte

ładowanie mapy - proszę czekać...

D\'arte 52.882372, 20.621668 D\'arte - restauracja hotelu Baron