catering

Gdzie zamówić Catering w Ciechanowie ? Kompleksowa obsługa Cateringów Restauracja D’arte

Gdzie zamówić Catering w Ciechanowie ? Restauracja D’arte ul. Śląska 11

catering w Ciechanowie

Wszystkim, którzy pokochali smaki Cafe & Restaurante D’ARTE lub chcą nas poznać polecamy catering. Usługa cateringu daje możliwość, aby w każdej chwili móc cieszyć się niepowtarzalnymi smakami Restauracji D’ARTE w gronie najbliższych osób lub przyjaciół.


Serwujemy smaczne dania dbając również o niebanalny wygląd potraw aby pojawienie się ich na Państwa stołach robiło wrażenie na zaproszonych gościach i uroczyście zdobiło stół.
Przygotujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej, potrawy kuchni śródziemnomorskiej lub menu ukierunkowane pod względem Państwa zamówienia. W Cafe & Restaurante D’ARTE zamówicie Państwo posiłki na stół Wigilijny i Święta Bożego Narodzenia, Wykwintne pasztety i żur na Wielkanoc zachowując smak i receptury domowego wykonania.
Przygotowujemy wyjątkowo smaczne i wspaniale udekorowane dania na wszelkiego rodzaju spotkania okolicznościowe. Obsługujemy imprezy firmowe, bankiety i koktajle, firmowe spotkania świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc, pełną obsługę gastronomiczną konferencji.


Jesteśmy otwarci na różne formy podania potraw zarówno serwowane, bufetowe jak i koktajlowe. Posiadamy odpowiednie sprzęty i wyposażenie zapewniając tym samym jakość i estetykę potraw. Przygotowane przez nas dania dowożone są w specjalnych naczyniach podtrzymujących odpowiednią temperaturę przechowywania.


Nasze możliwości to catering mały np. urodziny dziecka i catering duży np. piknik rodzinny. W Państwa domu, firmie, w plenerze? Zapewniamy zarówno przygotowanie potraw jak i ich dowóz w dowolne miejsce.
Posiadamy pełną zastawę oraz sprzęty typu: stoły, krzesła, zastawa, szkło, sztućce, maszyny gastronomiczne m.in. grille, do popcornu, granity, nalewaki do piwa, food trucka(samochód gastronomiczny), parasole, ławy i stoły, namioty gastronomiczne, obrusy i wszelkie akcesoria potrzebne do organizacji różnorodnych przyjęć.


Naszą zaletą jest kompleksowość tego co robimy. Z nami szybko,prosto i wygodnie zorganizujecie wszelkie wydarzenia.

Restauracja Hotelu ” Baron ”

Cafe&restaurante D’arte

Ciechanów ul. Śląska 11

tel. + 48 23 672 82 86

Dział marketingu tel. 664-937-811

obiadki ciechanów

Gdzie zamówić Catering w Ciechanowie

Znajdź nas na Facebooku

Sprawdź naszą ofertę dla firm – Kliknij tutaj

Translate »